Hakkımızda

Hakkımızda

Bomed'in (Bedenden Oyuna Müzik Eğitimi Derneği) Kurucusu ve Dernek Başkanı Tuncer Ediz Toksoy, İlk, Orta ve Lise öğrenimi Ankara’da yaptı. Müziğe Ortaokul yıllarında Okul korosunda başladı. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Şan Bölümünden ve şu anda İspanya’da Gitar ve Müzik Öğretmenliği yapan Batur BAŞLAR’dan Şan ve Gitar dersleri aldı. Daha sonra Dünyaca ünlü Klasik Gitar Ustamız Ahmet KANNECİ’den iki buçuk yıl gitar dersi Ankara Devlet Tiyatrosu Müzik Yönetmeni Kemal GÜNÜÇ’ten Armoni ve Solfej dersleri aldı.

Bacınoğlu Müzikevinde 1990-1997 Yılları arasında Gitar Öğretmeni olarak görev yaptı. Yurt içi ve yurt dışında düzenlenen bir çok Müzik ve Hareket Eğitimi seminerlerine katıldı. 15 yıldır Ankara’da bulunan Özel ve Kamu kurumlarının Kreş, Gündüz bakımevleri, Anaokulları ve İlköğretim okullarında Müzik ve Hareket Eğitmeni olarak çalışmaktadır.

2011 yılından itibaren Türkiye genelinde yetişkinler için Bedenden Oyuna ve Sokak Oyunları seminerleri vermektedir. Okul öncesi eğitime katkı sağlamak amacıyla, 2015 yılında Bedenden Oyuna ile Müziğe Merhaba, 2016 yılında Sokak Oyunları ve Şarkıları kitaplarını çıkarmıştır. Haziran 2016'da BOMED'i (Bedenden Oyuna Müzik Eğitimi Derneği) kurmuştur.